Україна у травні деокупувала на 100 км² більше, ніж захопили росіяни – міністр оборони
Київ • “Кава – Times”
Михайло Федоров заявив, що минулий місяць став рекордним за деокупованими територіями. Він також повідомив про збільшення
кількості знищеного ворога на кожен квадратний кілометр.
У травні поточного року Україна деокупувала на понад 100 км² більше, ніж росіяни змогли захопити. Про це під час пресконференції після 35-го засідання Контактної групи з оборони України у форматі “Рамштайн” заявив міністр оборони Михайло Федоров, передає “Кава – Times”.
Деталі
Як зазначив міністр, минулий місяць став рекордним за останні роки щодо територій, які вдалося деокупувати Силам оборони України.
Ми змогли звільнити на 100 км² більше територій, ніж ворог зумів захопити. Також у нас виросла кількість знищеного ворога на кожен квадратний кілометр. Сьогодні ми показували всі ці результати під час засідання у форматі “Рамштайн”
Очільник Міноборони додав, що зустріч пройшла під гаслом “Вікно можливостей”.
Україна бачить це вікно на найближчі місяці й працює над тим, щоб створювати нові можливості для примусу росіян до справедливого миру
Нагадаємо
Міністр оборони Михайло Федоров заявив, що анонсована на “Рамштайні” допомога надійде найближчим часом, а інші пакети – впродовж місяців. Він також зазначив, що Україні потрібна антибалістика, щоб захищати українські міста від російських обстрілів.
Крім того, Михайло Федоров повідомив, що під час засідання Контактної групи з оборони України у форматі “Рамштайн” партнери оголосили один із найбільших внесків у межах механізму PURL – на 1 млрд доларів.















Залишити відповідь