“Кава – Times”

Новини під каву

Advertisement

“Я бос”: Трамп запізнився на робоче засідання саміту G7

"Я бос": Трамп запізнився на робоче засідання саміту G7

“Я бос”: Трамп запізнився на робоче засідання саміту G7

Трамп запізнився на зустріч G7 та назвав себе босом перед лідерами. Країни підтримали його мирну угоду з Іраном щодо ядерної зброї
та судноплавства.

Білий дім опублікував відео моменту, коли президент США Дональд Трамп прибув до кімнати для сьогоднішньої ранкової сесії саміту G7, пише “Кава-Times”.

Деталі

По прибутті Трамп сказав іншим лідерам: “Я – бос”.

Newsweek зазначає, що Трамп запізнився на зустріч, перш ніж зробити це зауваження.

Прибувши на зустріч в Евіані, Трамп, як зазначається, також пожартував у бік фотографів, яким ненадовго дозволили потрапити до кімнати: “Ви хотіли б залишитися на зустріч? Я не проти”. Пізніше представників преси вивели з кімнати.

Це сталося на тлі того, як лідери G7 висловили підтримку мирній угоді Трампа з Іраном, що передбачає розблокування критично важливої ​​Ормузької протоки.

У спільній заяві лідери високо оцінили “сильне лідерство” Трампа у забезпеченні “прориву”.

Вони додали, що угода, яка має бути оприлюднена на церемонії підписання у п’ятницю, є “історичною можливістю запобігти набуттю Іраном будь-якої ядерної зброї”.

Юлія Шрамко

Світ“Кава-Times” Lite

Ядерна зброя

Білий дім

Дональд Трамп

Сполучені Штати Америки

Іран

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *