“Я бос”: Трамп запізнився на робоче засідання саміту G7
Трамп запізнився на зустріч G7 та назвав себе босом перед лідерами. Країни підтримали його мирну угоду з Іраном щодо ядерної зброї
та судноплавства.
Білий дім опублікував відео моменту, коли президент США Дональд Трамп прибув до кімнати для сьогоднішньої ранкової сесії саміту G7, пише “Кава-Times”.
Деталі
По прибутті Трамп сказав іншим лідерам: “Я – бос”.
Newsweek зазначає, що Трамп запізнився на зустріч, перш ніж зробити це зауваження.
Прибувши на зустріч в Евіані, Трамп, як зазначається, також пожартував у бік фотографів, яким ненадовго дозволили потрапити до кімнати: “Ви хотіли б залишитися на зустріч? Я не проти”. Пізніше представників преси вивели з кімнати.
Це сталося на тлі того, як лідери G7 висловили підтримку мирній угоді Трампа з Іраном, що передбачає розблокування критично важливої Ормузької протоки.
У спільній заяві лідери високо оцінили “сильне лідерство” Трампа у забезпеченні “прориву”.
Вони додали, що угода, яка має бути оприлюднена на церемонії підписання у п’ятницю, є “історичною можливістю запобігти набуттю Іраном будь-якої ядерної зброї”.















Залишити відповідь